Centar za edukaciju fudbalskih trenera FSS u saradnji sa Fakultetom za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“, u okviru nastavnog plana i programa UEFA „ELIT YOUTH“ kursa organizuje Panel diskusiju na temu:

„OBRAZOVANJE MLADIH FUDBALERA – NEOPHODNOST ILI IZBOR“

Nakon uvodne reči o značaju obrazovanja u srpskom sportu i fudbalu od strane direktora Centra za edukaciju fudbalskih trenera FSS, prof. dr Aleksandra Jankovića učesnici diskusije će biti:

• Prof. dr Ivanka Gajić, Dekan Fakulteta za sport;
  • Vanja Radinović, direktor omladinske škole FK Partizan
  • Ljubiša Mitrović, roditelj Stefana Mitrovića, fudbalskog reprezentativca Srbije

Moderator diskusije će biti Dalibor Zorko, menadžer edukacije FSS.

Panelisti će kroz diskusiju izneti svoja iskustva i znanja iz oblasti koja je od velike važnosti za razvoj fudbalskog sporta i na taj način će pokušati da odgovore na temu iz ugla obrazovne ustanove, kluba i porodice. Panel diskusija će se održati u četvrtak 08. marta u prostorijama Fakulteta za sport sa početkom u 11 časova i ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane studente da prisustvuju i uključe se u diskusiju na ovu izuzetno važnu i vrlo zanimljivu temu.