Prodekan za nastavu Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“, prof. dr Milan Mihajlović, dobio je značajno priznanje. Naime, naš uvaženi profesor koji predaje na Katedri za sportski menadžment izabran je za člana Međunarodnog tehničkog komiteta univerzitetskih svetskih prvenstava.

A šta to praktično znači i kolika čast je ukazana profesoru Mihajloviću najbolje svedoči sledeći podatak. Svaki sport u okviru Međunarodne univerzitetske sportske organizacije ima po dva svoja predstavnika koja su zadužena za organizaciju svetskih studentskih prvenstava u toj sportskoj grani. Kao dugogodišnji predsednik Saveza Srbije za dizanje tegova, sa bogatim međunarodnim iskustvom, profesor Milan Mihajlović je u trogodišnjem mandatu izabran na ovu vrlo odgovornu funkciju.

Uz napomenu,  da je prof. dr Milan Mihajlović nedavno kao član žirija boravio i na Evropskom prvenstvu u dizanju tegova za seniore u Bukureštu, čestitamo mu na ovom imenovanju i želimo mnogo sreće i uspeha u radu.