Beograd, 28.04.2016.

Drugu godinu zaredom naš Fakultet ostvaruje najbolje rezultate na Beogradskom maratonu. Ove godine tim Fakulteta za sport, u sastavu Nina Stojanović, Radmila Đurović, Petar Benderać i Ognjen Stojanović, osvojio je prvo mesto u kategoriji mešovitih studentskih štafeta.

Za sve osvajače medalja na 29. Beogradskom maratonu, u Svečanoj sali Skupštine grada Beograda, u četvrtak, u 13.30 časova organizovana je Dodela posebnih priznanja, diploma i zahvalnica. U prisustvu velikog broja učenika srednjih škola, studenata, predstavnika korporacija, profesora-predavača, trenera, prijatelja i medija, pehar, diplome i zahvalnice, u ime celog tima Fakulteta za sport primila je Nina Stojanović.  Priznanje je uručio prof. dr Branko Bošković, koordinator rada trkačko-rekreativnog kluba Beogradski maraton.

Da podestimo, pobednički tim je 21,1 km pretrčao za jedan sat, 22 minuta i 34 sekunde.