Svečanost povodom dodele indeksa novoj generaciji studenata Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ održana je u prostorijama Fakulteta.

Zbog aktuelne epidemiološke situacije, studenti tri studijska programa: Trener u sportu, Sportsko novinarstvo i Menadžment u sportu bili su odvojeni.  Budućim trenerima studentske knjižice je uručio Dejan Savić, selektor vaterpolo reprezentacije Srbije.

Budite vredni i slušajte svoje profesore. Važno je da zvanje stičete na svakom koraku i da pitate sve ono što vas zanima“, pozdravio je Dejan Savić studente.

Indekse studentima Sportskog novinartsta dodelio Predrag Sarić, glavni i odgovorni urednik Sportskog žurnala, dok su studenti na Menadžmentu u sportu dobili indekse iz ruku dekana Fakulteta za sport prof. dr Nebojše Čokorila.

Nastava na Fakultetu za sport počinje u ponedeljak 4. oktobra u prostorijama Fakulteta uz poštovanje svih epidemioloških mera.