Svečani početak nove školske godine obeležilo je i proglašenje najboljih studenata za školsku 2016/2017.

U želji da kod naših studenata podstaknemo takmičarski duh, kako bismo iz zdrave konkurencije dobili kvalitet, odnosno vrhunske stručnjake iz raznih oblasti sporta, i ove godine doneli smo odluku da najbolje studente nagradimo umanjenjem školarine za 50 odsto. Kriterijum za dobijanje ovog laskavog priznanja i vredne nagrade nije se odnosio se samo na ocene i pokazano znanje, već na sveobuhvatnu angažovanost u nastavi i vannastavnim aktivnostima.

Na predlog nastavno naučnog veća Savet Fakulteta je doneo odluku kojom su za najbolje studente u školskoj 2016/2017. godini proglašeni:

Natalija Šefer, studentkinja 4. godine na studijskom programu Trener u sportu

Luka Mitrović, student 2. godine na studijskom programu Menadžer u sportu i

Ivan Miletić, student 2. godine na studijskom programu Sportski novinar

Laureatima smo kako i dolikuje čestitali gromkim apluzom, a nagrade im je uručio Bojan Sekulić predsednik Saveta Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“.

Takođe, popust na školarinu u iznosu od 200 evra dobili su i Ivana Srbinoski, Vuk Krunić, Nina Gojaković, Petar Banderać i Branko Lazović članovi mešovite štafete koji su na studentskom štafetnom maratonu osvojili srebrnu medalju.