Savet Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ i ove godine, već po tradiciji, nagradio je svoje najbolje studente.

Sa željom da dodatno podstakne i motiviše želju za radom i učenjem, ali i vrednuje uloženi trud, 11 najuspešnijih studenata u protekloj školskoj godini nagrađeno je umanjenjem školarine.

„Lepa i praktična stvar. Moram da priznam da meni mnogo znači i sa finansijske strane, jer sam i do sada deo školarine plaćao sam. Nije ovo uopšte mali iznos. Fakultet je ponovo pokazao da brine o svojim najboljim studentima i to je sigurno motiv da nastavim ovako do kraja osnovnih studija“, izjavio je Vukić Kljajić.

Na predlog Nastavno naučnog veća, Savet Fakulteta za sport je doneo odluku i nagradio umanjenjem školarine od 500 evra za školsku 2023/24 godinu sledeće studente:

Branka Lagundžića – treća godina na studijskom programu Trener u sportu (prosečna ocena 10), Anju Kovar – treća godina na studijskom programu Trener u sportu (prosečna ocena 10), Milicu Božić – četvrta godina na studijskom programu Trener u sportu (prosečna ocena 10), Petra Petrovića – druga godina na studijskom programu Trener u sportu (prosečna ocena 10),

Pavla Topalovića – druga godina na studijskom program Sportsko novinarstvo (prosečna ocena 9,75), Stefana Velimirovića – četvrta godina na studijsom programu Sportsko novinarstvo (prosečna ocena 9,5)

Matiju Denića – druga godina na studijskom programu Menadžment u sportu (prosečna ocena 9,4), Snežanu Šarčević – treća godina na studijskom program Menadžment u sportu (prosečna ocena 9,75), Vukića Kljajića – četvrta godina na studijskom programu Menadžment u sport (prosečna ocena 9,5).

Umanjenjem školarine za 250 evra, nagrađeni su:

Lazar Uzelac – treća godina na studijskom programu Sportsko novinarstvo (prosečna ocena 9,5) i Nikola Paripović – treća godina na studijskom programu Sportsko novinarstvo (prosečna ocena 9,5).