Na katedri za Sportsko novinarstvo Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ na inicijativu doc. dr Predraga Bajića organizovan je kviz opšte kulture i znanja za studente sa ovog studijskog programa.

Učestvovalo je 11 ekipa sa po tri člana iz sedam generacija koje pohađaju naš fakultet. Pitanja je osmislio i kviz realizovao student treće godine Leonid Risteski, kome je uručena knjiga „Biti četvrti“ u izdanju Fakulteta za sport.

U sjajnom ambijentu i druženju koje je trajalo skoro tri sata, studenti su pokazali zavidno znanje, a najbolje ekipe su dobile i vredne poklone.

Prvo mesto pripalo je ekipi Arenaši, koju su činili David Radanović, Aleksandar Filipović i Ivan Miletić. Nagrađeni su knjigom „Sergije Lukač – prometej novinarstva“ čiji su autori naši profesori Radivoje Petrović i Slobodan Penezić.

Druga je bila ekipa Pozdravi drugaricu (Stefan Velimirović, Grigorije Rumenić i Jovan Novaković) , dok su na trećoj poziciji završili Ministri bez fotelje (Nikola Nikolić, Sandra Boljanović i Simeun Krgović). Oni su dobili knjigu Vuka Rašovića „Nisam stigao ni da ostarim“ u izdanju našeg fakulteta.

Bila je ovo sjajna prilika za druženje mnogih generacija sportskih novinara, a svi su izrazili želju da se ponovo susretnu istim povodom.