Dragi studenti,

Obaveštavamo Vas da overa zimskog semestra traje od 14. januara do 25. januara 2019. godine

Za  overu  semestra potrebno je sledeće:

–    isplaćena polovina školarine za školsku  2018/19. godinu.

–    popunjen  Semestralni  list (nalazi se u Studentskoj službi)

–    potpisi profesora u indeksu, odslušanih predmeta u zimskom semestru (na str. 2. u indeksu)

NAPOMENA:

–    potpis profesora potvrđuje  prisustvo  na  predavanjima u zimskom semestru

–    studenti koji nemaju potpis profesora u indeksu, nisu ostvarili jedan od uslova za polaganje ispita u januarskom ispitnom roku, i neće moći da  pristupe  polaganju

–    studentima koji nisu izmirili finansijska dugovanja za zimski semestar (uplata polovine školarine), neće biti omogućena overa semestra, kao ni prijavljivanje i polaganje ispita u predstojećem ispitnom roku.

Takođe vas obaveštavamo da PRIJAVA ISPITA ZA JANUARSKI ISPITNI ROK počinje 24. decembra 2018., i traje do 23. januara 2019. godine. JANUARSKI ISPITNI ROK počinje 28. januara, i traje do 22. februara 2019. godine.

Prijava ispita je obavezna, i neće se tolerisati naknadno prijavljivanje, posle navedenog roka. O terminima ispita, bićete blagovremeno obavešteni. Dekan i svi zaposleni na Fakultetu za sport, svim studentima žele puno uspeha na ispitnom roku, kao i uspešan nastavak školovanja u nastupajućem semestru.

Prof. dr Ivanka Gajić

Dekan Fakulteta za sport