Novi partner Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ je prvi pravi fitnes centar u Beogradu – Fitness World. Ovaj fitnes centar se nalazi u Bulevaru Mihajla Pupina 165b, nedaleko od zgrade Fakulteta za sport, prostire se na 800 kvadratnih metara i raspolaže velikim brojem najsavremenijih sprava za vežbanje. Studenti Fakulteta za sport će ovde obavljati stručnu praksu iz predmeta Antromopotorika, Kondicioniranje sportista, Teorija sportskog treninga (vežbe), Metodika trenažne tehnologije, uz rad sa iskusnim trenerima, ali i poznatim aktivnim i bivšim sportistima koji u ovom fitnes centru održavaju, odnosno podižu svoju fizičku spremu. Oni sa najboljim ocenama iz praktične nastave imaće priliku i za zaposlenje u ovom fitnes centru.

Pored stručne prakse, studenti Fakulteta za sport, će uz svoju studentsku knjižicu (indeks) ostvariti 20% popusta na mesečnu članarinu u Fitness Worldu pa će umesto 4.550 dinara, neograničeni broj termina za vežbanje moći da koriste za 3.640 dinara. Sve detaljne informacije možete dobiti putem telefona 069/3486-377.