Docent dr Aleksandar Pavlović,  jedan od glavnih nastavnika na smeru Sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport je tokom ove nedelje boravio u Tirani radi održavanja seminara „Research-led teaching”. Seminar za cilj ima bliže povezivanje naučno istraživačke delatnosti sa nastavnim sadržajima koji se prezentuju studentima i organizovan je u okviru Programa za promovisanje naučnog istraživanja u regionu (Regional Research Promoting Programme) koji organizuje i vodi Institut za međufakultetsku saradnju Centralne i Istočne Evrope (Interfaculty Institut for Central nad Eastern Europe) na Univerzitetu Frajburg u Švajcarskoj.
Učestvovanjem u ovom projektu doc dr Pavlović svojim ličnim i profesionalnim usavršavanjem doprinosi unapređenju rada čitave naše ustanove.