Prof.dr Slobodan Penezić, nastavnik na Fakultetu za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ pozvan je  da bude među uvodnim panelistima-govornicima  na međunarodnoj PR konferenciji, koja će biti organizovana početkom novembra u Tbilisiju, glavnom gradu Gruzije.

Biću jedan od govornika u onom delu gde će se skupu obratiti  oni koji su i akademski angažovani u oblasti PR. Moja tema je „PR i mediji“, istakao je prof. dr Penezić.

Konferenciju inicijalno priprema i realizuje tamošnji Univerzitet – ILia State University. Zvanični naziv događaja je Tbilisi PR Days, a okuplja PR i marketing profesionalce iz celog sveta s ciljem da se razmene i prošire znanja i iskustva u ovim oblastima.

Usled aktuelnih okolnosti, trenutni plan je da bude organizovana u „onlajn“ modelu, ali će se i to možda menjati do novembra kada je zakazan početak konferencije

Poziv Slobodanu Peneziću je još pokazatelj visokog kvaliteta nastavnog kadra Fakulteta za sport, koji je prepoznat u akademskim krugovima širom sveta.