Pozivamo zainteresovane učesnike da prisustvuju promociji projekta i kursa o Medijskoj pismenosti, i onlajn kursa o Balkanu, na kojima predaje naš nastavnik prof. dr Aleksandar Pavlović. Kursevi su besplatni, polaznici imaju nedeljne onlajn seminare i mogućnost da učestvuju na letnjoš školi u Budimpešti u junu-julu 2024.

Rok za prijave za kurs o Balkanu je 1. mart. Zainteresovani studenti mogu poslati svoj CV i kratko (100-200 reči) obrazloženje profesoru Pavloviću na pavlaleks@gmail.com.

Kursevi donose i sertifikat Centralnoevropskog univerziteta u Beču (CEU – Central European University). kao i 4 ETC boda koje priznaje CEU a koje možete iskoristiti i za predmete Stilistika i retorika i Pismeno i usmeno izražavanje na našem fakultetu.

Više o kursu možete da pročitate na sledećem ovde.